Наш партнер


Заміна масла і масляного фільтру міцубісі

У кожному автомобілі Мітсубісі є спеціальний фільтр, який очищає масло в двигуні. Масло в двигуні використовується з метою захисту поверхні від палива, яке не згорає в повному обсязі, а також служить для її охолодження. В процесі їзди в двигун авто потрапляє пил через повітряний фільтр, але він з легкістю виходить завдяки масляному фільтру. Взагалі фільтри дуже схожі зовні, але всередині значно відрізняються один від одного.

масляний фільтр МіцубісіМи радимо не нехтувати якістю масляного фільтра для автомобілів Мітсубісі Лансер, Паджеро, Аутлендер або інших моделей. Як говорилося вище, всередині фільтр може складатися з різних матеріалів. Саме від цього і залежить на скільки він зможе виконувати свою функцію, тобто, чи зможе затримувати часточки в своїх мембранах. Те як працює пропускний клапан теж немало важливо - від цього залежить, як він буде відкриватися. Якщо з клапаном будуть проблеми, то це негативно може позначитися на роботі самого двигуна. Все дуже просто: якщо масло буде неякісно очищене, то двигун може вийти з ладу.

Фільтр змінюється при кожній заміні масла на автомобілях Mitsubishi!

З випуском кожної нової моделі, вимоги до масла стають все вище і вище. Тому не нехтуйте його якістю при заміні. До складу масла для Міцубісі повинні обов'язково входити хімічні присадки. Важко перевірити якість масляного фільтра при купівлі. Він теж може бути виготовлений з різних матеріалів. Деякі виробники використовують у виробництві картон, що не рекомендується використовувати для фільтрації масла. Намагайтеся вибрати масляний фільтр для вашого Lancer, Outlander, ASX або Pajero виключно з металевої конструкції.

Заміна масла і масляного фільтра на лансер, приміром, не дуже складна процедура, але вимагає уважності. Також потрібно враховувати, що для цієї справи знадобиться хороша естакада. Якщо ж вам ніде зробити заміну самостійно, ви завжди можете звернутися в СТО "Майстер Mitsubishi".