Наш партнер


ЗАМІНА ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРА Міцубісі

Повітряний фільтр МіцубісіБез сумнівів, в кожному автомобілі Mitsubishi важливою деталлю циркуляції повітря в двигуні є саме повітряний фільтр. Основне завдання цього приладу - фільтрація повітря, що поступає в двигун автомобіля з зовнішнього середовища. Конструкція повітряного фільтра складається з:

  • короба з патрубками, які постачають повітря, а також він забезпечує ізоляцію внутрішніх елементів;
  • фільтра, який нагадує гармошку, виготовлений з мембранного матеріалу;
  • спеціальних ущільнених елементів, які не пропускають повітря в обхід фільтру.

Для будь-якого автомобіля, в тому числі Мітсубісі ASX, приходить час заміни повітряного фільтра. Він виконує свою функцію захисту від пилу та інших забруднень, в результаті чого він забивається і не може справно виконувати свою функцію. А це в свою чергу відображається на стані двигуна і їзді вашої машини. Виробник визначив рекомендований термін заміни повітряного фільтра і цей процес входить в планове ТО автомобілів Mitsubishi ASX, Lancer, Outlander і інших моделей.

Заміна повітряного фільтра Mitsubishi в нашому сервісі "СТО Майстер"

Ми проводимо перевірку і заміну повітряного фільтра на автомобілях Мітсубісі за певним регламентом (наприклад, заміна фільтра для Mitsubishi Pajero Sport проходить кожні 20 тис. Км). У деяких випадках заміну можна зробити і раніше, якщо того вимагають результати діагностики автомобіля. Давайте розберемо основні ознаки того, що повітряний фільтр забруднений:

  • помічається млявість при їзді автомобіля, потужність мотора падає;
  • витрата палива збільшується в два рази;
  • двигун погано запускається без прогріву;
  • збільшується рівень детонації.

Якщо повітряний фільтр на Мітсубісі вчасно не замінений, то це відіб'ється на справності та працездатності мотора. Так що слід бути уважним і не ігнорувати вищезазначені ознаки. На нашому СТО ми проведемо вашому авто якісну діагностику та професійно замінимо фільтр.