Наш партнер


Паджеро ГБО

Коли мова йде про Міцубісі Паджеро, то заслужено можна назвати даний повнорозмірний позашляховик одним з найбільш витривалих. Доказом цього факту є не тільки хороші відгуки безлічі власників, але і багаторазове завоювання чемпіонського титулу на ралі «Дакар».
Кожен володар транспортного засобу хоче максимально уникати неполадок, а також економити свої гроші на паливі. Тому все більше автовласників вибирають газобалонне обладнання для підвищення ефективності роботи свого «залізного коня».
Все це можливо і для Міцубісі Паджеро. ГБО дозволить скоротити витрату фінансів і збільшить термін експлуатації моторної олії. ГБО на Паджеро - це найбільш економне і екологічне рішення для Вашого автомобіля.

Паджеро ГБОВстановити на Міцубісі Паджеро ГБО якісно і досить недорого Ви можете звернувшись до нас!

Установка на Паджеро ГБО, кваліфікована діагностика, ремонт і сервісне обслуговування, а також безліч інших затребуваних послуг для авто Ви можете замовити саме в нашій СТО. Позитивна репутація серед клієнтів-власників Mitsubishi важлива для нас, тому команда фахівців компанії працює з найвищим рівнем професіоналізму.
ГБО на Паджеро - це зменшення навантаження на складові двигуна, що в свою чергу означає продовження терміну його служби. Паджеро з газобалонним обладнанням є прекрасною альтернативою, яка припаде до душі тим, хто дуже активно користується машиною і відчуває вагомість витрат на звичайне паливо.
Паджеро ГБО можна без проблем встановити в «СТО МАЙСТЕР»!