Наш партнер


СТО Майстер Mitsubishi

Ми раді вітати Вас на сайті СТО МАЙСТЕР Mitsubishi!

СТО МАЙСТЕР MitsubishiСТО МАЙСТЕР Mitsubishi - це колектив фахівців з обслуговування автомобілів Mitsubishi.

З березня 2008 року СТО МАЙСТЕР Mitsubishi обрало пріоритетним напрямком - сервісне обслуговування автомобілів марки Mitsubishi. Завдяки професійності, оперативності та індивідуальному підході до кожного, на сьогоднішній день ми маємо досить широке коло клієнтів, партнерів, друзів.

СТО МАЙСТЕР Mitsubishi надає наступні послуги:
 • сервісне обслуговування автомобілів Mitsubishi;
 • регламентні роботи (планове ТО);
 • діагностика і ремонт ходової частини, гальмівної системи, системи обігріву та охолодження автомобіля;
 • діагностика і ремонт двигунів;
 • ремонт і обслуговування КПП;
 • комп'ютерна діагностика;
 • послуги автоелектрика, включаючи діагностування та усунення неполадок електронних систем автомобіля, встановлення сигналізацій, ксенону, автомагнітол, парктроників, центральних замків, доводчиків скла і т.д .;
 • послуги евакуатора;
 • продаж оригінальних і ліцензійних запчастин, рідин, витратних матеріалів та аксесуарів до автомобілів Mitsubishi;
 • послуга закритої парковки з цілодобовим відеоспостереженням;
 • розвал сходження на стенді HOFMANN 3D.

сервісне обслуговування автомобілів MitsubishiІ це не повний перелік послуг, що надаються нашим сервісом.

Головними принципами своєї роботи ми вважаємо не тільки орієнтованість на обслуговування автомобілів Mitsubishi, але й індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми прагнемо побудувати індивідуальні відносин з кожним, що передбачають довгострокову співпрацю в майбутньому.

В даний час, завдяки постійним постачанням оригінальних автозапчастин до автомобілів Mitsubishi, ми створили склад з широким асортиментом запчастин. Також ми пропонуємо замовлення автозапчастин як для автомобілів Mitsubishi, так і інших японських виробників, з таких країн як Об'єднані Арабські Емірати, США, Японія.

СТО Mitsubishi - це станція техобслуговування, яка спеціалізується на обслуговуванні автомобілів марки Mitsubishi (Митсубиси або Мітсубіші).

Не дивлячись на те, що станцій техобслуговування в Україні нараховується велика кількість, але не всі з них вузько спеціалізуються на конкретних марках автомобілей. Більшість (або частина) СТО надають послуги ремонту автомобілів абсолютно різних марок і виробників, що не дає можливості забезпечити повний комплекс послуг з ремонту або діагностики автомобіля. І клієнти не завжди можуть отримати якісний і своєчасний сервіс свого авто, у зв'язку з відсутністю в наявності у СТО необхідних матеріалів або запчастин.

технычне обслуговуванням автомобілів Mitsubishi СТО Mitsubishi пропонує Вам повний спектр послуг з діагностики, обслуговування і ремонту автомобілей Мітсубіші (сервісне обслуговування автомобілів, регламентні роботи, діагностика і ремонт ходової частини та двигунів, ремонт і обслуговування КПП, комп'ютерна діагностика, послуга евакуатора та ін.). На СТО Mitsubishi працюють досвідчені співробітники, які використовують спеціалізовані інструменти та сучасне діагностичне обладнання, що рекомендується заводом-виробником.

Наша СТО Mitsubishi забезпечує сервіс європейського рівня. Ми враховуємо всі вимоги наших клієнтів, власників Мітсубісі, і намагаємося задовольнити всі їхні потреби в найкоротший термін. Наші майстри-фахівці і професіонали своєї справи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє швидко і якісно проводити роботи з технічного обслуговування автомобілей. Усі працівники мають професійну освіту, значний досвід проведення ремонтних робіт автомобілей Mitsubishi.

Наша команда СТО Mitsubishi подбає про ваш автомобіль на найвищому рівні!

«Ми докладаємо максимум зусиль на оптимізацію витрат, часу і коштів, пов'язаних з обслуговуванням автомобілів наших клієнтів.»

Сукупність усіх цих факторів дозволяє швидко і ефективно обслуговувати автомобілі Mitsubishi.

З повагою,
колектив СТО МАЙСТЕР Mitsubishi