Наш партнер


Міцубісі Галант на газу

Міцубісі Галант на газуЯкщо Ви є любителем японських автомобілів, то напевно чули про Міцубісі Галант (на газу його зроблять в нашому СТО), який є справжньою легендою на ринку, але зараз вже не проводиться. І якщо Ви є її власником, але як і всі інші, відчули значне підвищення цін на бензин, то Вам варто подумати про встановлення газового обладнання.

Саме Міцубісі Галант на газу стане дійсно бюджетним варіантом, адже такий автомобіль і сам є досить економним, а при наявності спеціального обладнання, Ви зможете ще знизити його. Саме тому власники практично будь-яких машин від Міцубісі звертаються до нас за установкою подібної системи. І так, як на газу Міцубісі Галант не втратить, а тільки виграє, Вам варто зайнятися цим прямо зараз!

Хоч зараз Міцубісі Галант на газу і затребуваний менше, ніж останні моделі, але на ринку все ще залишаються тисячі автомобілів різних років випуску. І ми готові взятися за будь-яку модель, адже наше СТО професійно займається ремонтом машин Міцубісі.

На відміну від будь-яких інших робіт, установка газової системи на Міцубісі Галант не зашкодить Вашому автомобілю, а наші співробітники зможуть провести всю установку максимально акуратно, роблячи її буквально непомітною. Саме тому більшість клієнтів, які зверталися до нас хоча б раз, наступного разу знову вирішують проводити ремонтні роботи в нашому сервісі. А для того, щоб скористатися ним і встановити собі газ на Міцубісі (Галант), Вам потрібно лише подзвонити або відразу приїхати до нас, але в такому випадку Вам може знадобитися почекати якийсь час.