Наш партнер


ГБО на Мітсубісі

Бажаєте заощадити на паливі? Шукаєте сучасне газобалонне обладнання?
Хочете отримати європейську якість
за помірну ціну?
Не хочете переживати за установку і монтаж обладнання?

Фахівці СТО Майстер допоможуть Вам отримати відповіді на усі запитання!

Для цього просто необхідно зателефонувати нам!

+38 (063) 813 43 10 +38 (044) 228 13 78

Індивідуальний підхід до кожної машини марки Mitsubishi!

Одне з головних питань, яке хвилює кожного власника авто: «Як заощадити на паливі?». І не дивно, ціни на бензин безупинно зростають, роблячи користування власним автомобілем недоцільним. У прагненні скоротити витрати на паливо багато автомобілістів замислюються про установку газобалонного обладнання, яке передбачає перехід з бензину на газ.

Що ж дає установка ГБО на Мітсубісі?

  • Реальна економія грошей (за рахунок того, що газ коштує в рази дешевше бензину);
  • Користь для двигуна (справа в тому, що в газу значно вище октанове число, що гарантує практично повна відсутність будь-яких детонацій. Як результат - набагато менші навантаження на деталі двигуна);
  • Збільшення строку експлуатації моторного масла;
  • Екологічність (за рахунок того, що при використанні газу при вихлопі виділяється значно менша кількість шкідливих речовин та СО).

Вас цікавить ГБО на Мітсубісі? Фахівці СТО Майстер Mitsubishi проконсультують Вас і встановлять обладнання на Ваш автомобіль.

Якщо Ви хочете, щоб обладнання було безпечним у застосуванні, не шкодило двигуну, то краще забути про "кустарну" установку. Довірте роботу фахівцям, які не просто «поставлять і все прикрутять», а й налаштують систему за допомогою комп'ютерної програми. Тільки тоді можна бути впевненим у якісній і надійній установці. Не варто економити і на обладнанні, намагаючись придбати ГБО на Мітсубісі сумнівної якості.

Суперечки про переваги і недоліки ГБО на Мітсубісі, так само як і на інші марки авто, не припиняються й донині. І поки одні сперечаються, інші вже використовують газ і підраховують зекономлені на паливі гроші.

На зображенні Ви може побачити, яким чином буде встановлена система ГБО Lovato на Ваш автомобіль.


                       1. Система уприскування газу.
                       2. Газові балони.
                       3. Арматура (мультиклапани, ВЗУ).
                       4. Редуктори.
5. Датчики і фільтруючі елементи.
6. Газові форсунки і рампи.
7. Електронні компоненти.
8. Трубки, шланги і з'єднувальні елементи.

Системи Ловато - це надійна якість, впевненість в своєму автомобілі і можливість використання ГБО у місцевих умовах!

Устаткування ГБО для Мітсубісі від виробника Ловато - це системи, які відомі високими параметрами використання, надійною якістю та безпекою. Більше п'ятдесятий років, італійська компанія Lovato займає високе місце серед лідерів виробників ГБО. Інженери в цій компанії працюють над постійним удосконаленням установок ГБО, відділ контролю не допускає найменших дифектів: якщо при тестуванні знайдена деталь з похибками, то вся партія видаляється з виробництва.

Компанії Ловато належить власний невеличкий флот гоночних катерів, які працюють на газовому пальному. Команда є переможцем багатьох змагань міжнародного рівня та тримається в топових позиціях рейтингу.

Велика частина продукції Lovato експортується в п'ятдесят країн світу. Системи комплектів Lovato E-GO, Lovato Easy Fast та Lovato Smart  адаптуються під українських споживачів з урахуванням місцевих умов їзди. Універсальний комплект Ловато сильно відрізняється від інших виробників співвідношенням ціни і якості. Редуктор, в цьому випадку, має тільки один регулювальний гвинт тиску. Монтаж комплектів Ловато не складає труднощів, ціна прийнятна, інтерфейс легко зрозумілий користувачеві: програми мають багато інструментів, щоб фахівцям можна було налаштувати ГБО для Міцубісі, як на недорогих авто, так і на найсучасніших автомобілях.

Установка ГБО Ловато та її обслуговування

Неуважність при монтажі можуть привести до деяких помилок: технічного збою, некоректної роботи загальної системи, тому дуже важливо, щоб налагодження та регулювання здійснювалися виключно професіоналами.

Головні переваги в використанні ГБО для автомобілів Mitsubishi від компанії Lovato:

1. Простота та швидкість установки ГБО на автомобіль.
2. Стабільна робота в сильні морози, завдяки конструкції газових форсунок.
3. Зниження частоти заміни масла.
4. Проста система переходу з бензину на газ, шляхом натискання на кнопку.
5. Безшумність при русі автомобіля.
6. Гарантія на ГБО систему і обслуговування після установки.

Перевагами ГБО від Ловато є: висока якість, надійність і стабільність у використанні та експлуатації автомобіля. Після установки системи Lovato, Вам не потрібно щомісяця приїжджати в автосервіс, щоб налаштувати ГБО. Комплекти працюють стабільно - на вищому рівні, ремонт необхідний вкрай рідкісних випадках.