Наш партнер


Розвал сходження 3D

Розвал сходження 3DБудь-які ремонтні роботи, що стосуються ходової системи автомобіля, повинні виконуватися максимально якісно. Адже ця система в сукупності з іншими системами відповідає за керованість автомобіля на дорозі. Зокрема, дуже важливо, щоб колеса були встановлені з правильним нахилом. Положення коліс впливає не тільки на якість управління транспортним засобом, але також на швидкість зносу шин і навіть витрату палива. Щоб усунути неточності в положенні коліс, необхідно зробити розвал сходження 3D. Стенд з тривимірним вичисленням кутів і візуалізацією допоможе виявити і скоригувати всі відхилення від норми.

Стенд розвал сходження 3D відноситься до сучасного обладнання, дозволяє отримати максимально точні дані по колісній базі автомобіля. Такий стенд набагато більш інформативний, ніж старіші версії подібного обладнання. Розвал сходження 3D — найкраща діагностика, яка доступна в Києві. Такий стенд можна зустріти не на кожній станції технічного обслуговування. Щоб пройти діагностику на такому сучасному обладнанні, приїжджайте в наш сервісний центр. Ми проводимо коригування розвал сходження 3D на стенді HOFMANN 3D. Такий стенд забезпечує високу якість наданих послуг.

Цікавить розвал сходження 3D? Таку послугу в Києві надає СТО-МАЙСТЕР MITSUBISHI.


Вартість розвал сходження 3D у нас оптимально виправдана якістю проведення робіт. До того ж ми пропонуємо своїм клієнтам гнучку систему знижок. Якщо Ви бажаєте отримати обслуговування європейського рівня по відмінній ціні, звертайтеся на нашу станцію технічного обслуговування.