Наш партнер


ГБО НА Аутлендер

ГБО НА АутлендерЯпонський кросовер Міцубісі Аутлендер (Mitsubishi Outlander) вперше з'явився на автомобільному ринку більше п'ятнадцяти років тому. З тих пір на цьому автомобілі їздять багато людей у всьому світі, в тому числі і в Україні. Його великі колеса, просторий салон і швидкий двигун дозволяють стверджувати, що їзда на Аутлендер приносить одне задоволення. Однак за таке задоволення потрібно досить багато платити, адже Міцубісі Аутлендер використовує більше 12 л бензину за 100 км. Оскільки бензин продовжує стрімко дорожчати, а відмовлятися від комфортного авто багато водіїв не хочуть, завжди можна встановити ГБО на Аутлендер.

Сучасне газобалонне обладнання (ГБО) дозволяє без проблем і будь-яких незручностей використовувати газ як автомобільне паливо. Установка ГБО на Аутлендер дозволяє істотно скоротити витрати на його утримання. Незважаючи на те, що кросоверу Міцубісі потрібно близько 14 л газу на 100 км, використання такого палива вже через короткий час показує дивовижні результати в сфері економії. Справа в тому, що газове паливо завжди було і залишається дешевше, ніж бензинове, а вартість найдорожчого обладнання ГБО на Аутлендер окупається вже через перших шести місяців їзди.

Якщо Ви все ж вирішили зробити крок в сторону економії і встановити ГБО на Аутлендер, варто враховувати кілька основних чинників. По-перше, потрібно уважно поставитися до вибору марки газобалонного обладнання. Не варто встановлювати найдешевше обладнання. Краще довіритися відомим виробникам та якісній техніці. По-друге, замовляти установку ГБО на Аутлендер потрібно лише в перевіреному СТО, яке спеціалізується на наданні подібних послуг. Не забувайте, що неправильно встановлене газобалонне обладнання може бути причиною виникнень небезпечних для життя ситуацій.

Ви хочете встановити ГБО на Аутлендер? Тоді приїжджайте в СТО МАЙСТЕР Mitsubishi!